Важливо

На Кіровоградщині відбудеться дискусія на тему децентралізації

У Помічній відбудеться громадська дискусія «Децентралізація у дії. Особливості розвитку об’єднаних територіальних громад».

3 жовтня у м. Помічна Добровеличківського району в межах всеукраїнської програми відбудеться громадська дискусія на тему: «Децентралізація у дії. Особливості розвитку об’єднаних територіальних громад (ОТГ)».

Захід  проводиться  за ініціативи Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та за підтримки Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO.

В Україні триває процес об’єднання територіальних громад. Питання децентралізації викликає максимальну увагу з боку українського суспільства. Невпинно обговорюються усі «за» і «проти» децентралізаційних процесів, аналізуються усі нові можливості і перспективи. Актуальною є ця тема і в Кіровоградській області.

З метою поширення інформації та підвищення обізнаності про реформу місцевого самоврядування в Україні Кіровоградщину відвідають провідні українські експерти з питань реформування місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, а саме:

  • Лілія Попова, начальник відділу взаємодії з місцевими органами влади Департаменту з питань місцевого самоврядування та територіальної організації влади Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
  • Іван Лукеря, експерт Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO
  • Анатолій Кулик, голова Байківецької ОТГ, Тернопільська обл.
  • Олександр Корінний, голова Новоукраїнської ОТГ, Кіровоградської обл.

З боку Кіровоградщини у заході візьмуть участь:

  • представники районних державних адміністрацій та районних рад;
  • представники органів місцевого самоврядування;
  • представники ЗМІ;
  • громадські активісти.

Експерти спільно з представниками районів обговорять особливості розвитку об’єднаних територіальних громад. Зокрема, мова йтиме про зміни, які очікуються після набуття статусу об’єднаної територіальної громади, про права об’єднаної територіальної громади на володіння, користування та розпорядження майном, що знаходиться на території ОТГ, та інші важливі питання.

Партнером у підготовці заходу в м. Помічна Кіровоградської області виступає ГО «Спільна Дія», голова Ірина Малик.

Адреса:м. Помічна, вул. Вокзальна, 24 (Локомотивне депо)

Акредитація представників ЗМІ  до 01 жовтня 2016 р.:

Оксана Якуніна

+380663220987, +380675205991

spilnadiya.kir@gmail.com


Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*