Важливо

У Кропивницькому монополісту з вивезення сміття втретє відмовили у підвищенні тарифів

Учора, 27 вересня, члени виконкому міської ради Кропивницького відмовили підприємству “Екостайл” у підвищенні тарифу на послуги з вивезення побутових відходів з території міста.

З проханням підвищити плату за вивезення сміття у Кропивницькому до міської влади звернулося керівництво підприємства “Екостайл”, яке на сьогодні є монополістом з надання цього виду послуг в  обласному центрі, пише сайт КМР.

Відповідно до запропонованого проекту рішення, тариф  в середньому мав підвищитися приблизно на 3,5 гривні за кубічний метр відходів для ЖЕО, бюджетних організацій та інших споживачів та на 0,4 гривні з однієї особи для мешканців приватного сектора.

Члени виконкому нагадали представникам підприємства, що вони, коли заходили на ринок послуг у Кропивницькому, запевняли у своїй презентації, що мають усі ресурси, щоб самостійно обслуговувати усе місто без підвищення тарифів. Крім того, розгляд питання про підвищення тарифів розглядався на фоні незадовільного вивезення сміття з території обласного центру впродовж останніх днів вересня.

– Ви запевняли нас у тому, що у вас достатньо машин для вивезення сміття, але минулого тижня ви майже довели місто до сміттєвого колапсу, – наголосив під час засідання міський голова Андрій Райкович. – Ви маєте монополію і мали поставитись до цього дуже відповідально, тому повинні власними силами зараз вирішити проблему, що склалася на вашому підприємстві. Якщо ж така ситуація буде повторюватись, нам доведеться створити вам конкурентне середовище і залучати й інші підприємства для вивезення твердих побутових відходів.


Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*