Важливо

Хто у Кропивницькому має право на безоплатне встановлення лічильника?

Пільгові категорії мешканців Кропивницького мають право звертатися за безоплатним встановленням водяного лічильника.

Повідомляє сайт міської ради Кропивницького.

Рішенням виконавчого комітету Кіровоградської міської ради  від 12 квітня 2016 року № 202 затверджено Порядок встановлення приладів обліку холодної води в квартирах, житлових будинках малозабезпечених пільгових верств населення міста Кіровограда.         

За безоплатним встановленням водолічильника за кошти міського бюджету можуть звертатися малозабезпечені пільгові категорії населення – інваліди війни, учасники бойових дій, учасники війни, учасники АТО, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, учасники ліквідації аварії на ЧАЕС, віднесених до категорій 1 та 2, діти війни, якщо розмір середньомісячного сукупного доходу сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

Відповідно п. 4 Порядку, встановлення засобів обліку холодної води проводиться за зверненням особи до відділу по роботі зі зверненням громадян Кіровоградської міської ради (вул. Велика Перспективна, 41,  кімн. 130) із заявою і документами про пільгове встановлення засобів обліку холодної води та за умови фактичного проживання пільговика та членів сімей (загиблого) за місцем реєстрації. 

Окрім заяви, необхідно надати наступні документи:     ксерокопію паспорта та ідентифікаційного коду;    довідку про зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб (форма № 3);довідку про доходи членів сім’ї; копію документа, що підтверджує право на отримання пільги.      
За додатковою інформацією просимо звертатися за тел. 24 84 55.


Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*