Важливо

На львівському Форумі видавців “Імекс-ЛТД” Кропивницьким “заклеїло” Кіровоград

Минулих вихідних у Львові відбувся всеукраїнський форум видавців, де представило свою продукцію і кропивницьке видавництво “Імекс-ЛТД”. Жваве обговорення у гостей Форуму викликала вивіска “м. Кіровоград”. Гості дивувались такому напису, адже місто давно перейменували.

Як пояснила Першій електронній редактор видавництва “Імекс-ЛТД” Ольга Цимбаліст, напис іде в комплектації стенду, який видавництво замовляє завчасно.

“Ми подавали документи на реєстрацію, підписували договір і робили замовлення ще на початку літа – задовго до перейменування міста”, – каже  Ольга Цимбаліст.

Wh0TCakfOL0

Першого ж дня перебування на Форумі “Імекс-ЛТД”  подало заявку на зміну назви міста на стенді.

“Але поки ця заявка опрацьовувалась, ледь не кожен покупець нагадував нам, що ми з Кропивницького і допитувались: “Чому це у вас стара назва? Хіба місто не перейменували?”. Доводилось кожному пояснювати, чому там написано “Кіровоград”, – розповідає менеджер з видавничої діяльності “Імекс-ЛТД” Тетяна Костюк, – Зрештою, нам це набридло і наступного ж дня ми власноруч написали нову назву міста і заклеїли “Кіровоград”. Це дуже тішило відвідувачів і привертало увагу до нашого стенду. Наприкінці другого дня Форуму нам нарешті замінили стенд і ми вже просто слухали схвальні відгуки про своє місто і про його нову назву”.

A7I-ZInlvvo

Нагадаємо, серед продукції видавництва “Імекс-ЛТД” у Львові презентували книгу кропивницького журналіста Петра Мельника.


Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*