Важливо

Коли у квитках на потяг Кіровоград замінять на Кропивницький?

Фото foto.meta.ua

Їдемо у Кропивницький, а в руках тримаємо проїзний документ до Кіровограда. Перша електронна поцікавилась в “Укрзалізниці”, коли нова назва міста буде вказуватись у квитках.

На інформаційний запит про зміну назви міста у проїзних документах на потяг прес-центр “Укралізниці” дав таку відповідь:

“Керуючись статтями 5 та 8 Закону України “Про географічні назви” ПАТ «Укрзалізниця» проводить роботу з Мінінфраструктури та органами місцевого самоврядування щодо приведення у відповідність найменування залізничних станцій до назв населених пунктів.

Зазначимо, що статтею 7 Закону України “Про географічні назви” передбачено набрання чинності відповідного рішення про найменування або перейменування географічного об’єкта з набранням чинності рішення відповідної місцевої ради про затвердження місцевого бюджету”.

Як зрозуміло з відповіді “Укрзалізниці”, нова назва міста на квитках буде вказуватись із того часу, коли у місцевому бюджеті закладуть кошти на зміну табличок на залізничній станції “Кіровоград”, а саме з 1 січня наступного року. Це стосується не тільки Кропивницького, а й інших міст, які були перейменовані.

Крім того, у прес-центрі повідомили, що квитки, придбані завчасно до станції “Кіровоград”, будуть дійсні за напрямком місто Кропивницький.

Нагадаємо, 14 липня депутати Верховної Ради України 228 голосами проголосували за перейменування Кіровограда у Кропивницький. Постанова набрала чинності з дати її прийняття.


Comments:

Одна відповідь до “Коли у квитках на потяг Кіровоград замінять на Кропивницький?”

  1. Использование наименование Кропивницкий незаконно.Эта беззаконность останется,как бы часто газета не использовало его.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*