Важливо

Дошкільнята подарували патрульним Кропивницького жовто-блакитні обереги у вигляді символа миру

У Кропивницькому дошкілнята подарували патрульним поліцейським жовто-блакитні обереги у вигляді голуба, які вони виготовили власноруч.

Про це повідомляється на сторінці Патрульна поліція Кропивницького у соцмережі Фейсбук.

Сьогодні, 18 серпня, у рамках місячника безпеки дорожнього руху охоронці порядку завітали до двох із дошкільних закладів міста. Інспектори розповіли дітям про основні правила дорожнього руху. Нагадали охоронці порядку і про десять основних правил безпечної поведінки, серед яких: обережно поводитися із незнайомими предметами, зберігати в таємниці інформацію про цінні речі вдома, не розмовляти із незнайомими людьми та не залишати без нагляду особисті речі.


Найменші учасники дорожнього руху за традицією ознайомилися із амуніцією та службовою машиною. Діти із радістю приміряли бронежилети і разом з вихователями ставили цікаві запитання патрульним, щодо особливості роботи в поліції.


«Такі заняття з дітьми дозволяють виховати законослухняних учасників дорожнього руху», – розповідає інспектор Оксана Білоброва.


Наприкінці зустрічі малеча подарувала патрульним поліцейським жовто-блакитні обереги у вигляді голуба, які вони виготовили власноруч. Діти побажали охоронцям порядку доброї вдачі та мирного неба над головою.

З вересня місяця інспектори планують співпрацювати зі школами за новою програмою «Школа та поліція», яка розрахована на 18 уроків з 1-го по 11-й клас.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*