Важливо

Де на Кіровоградщині відбудеться відбір персоналу для нових сервісних центрів МВС України?

Стартував відбір персоналу для нових сервісних центрів МВС України. Про це заявив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков. Він зазначив, що кадрова компонента – важлива складова реформи сервісних центрів МВС України.

Конкурсний відбір персоналу нових центрів по черзі буде проведений у кожній з областей країни. Далі кандидати пройдуть стажування, під час якого отримають теоретичні та практичні знання від кращих тренерів. Заключним етапом буде конкурс на посаду адміністратора в сервісному центрі МВС області.

Арсен Аваков повідомив, що оприлюднений графік початку конкурсного набору на стажування в областях і орієнтовні дати відкриття нових сервісних центрів.

Також глава МВС озвучив головні критерії відбору: «Ви повинні бути громадянином України віком від 18 років, мати вищу освіту, відсутність судимостей, досвід роботи в сфері послуг вітається. Ми віддамо вам перевагу для участі в стажуванні, якщо Ви мотивовані стати частиною реформи, і хочете надавати якісні послуги для громадян!»

Наразі триває набір на стажування в Київській і Дніпропетровській областях. Арсен Аваков звернувся до жителів цих регіонів і всієї країни зі словами: «Йдемо вперед – крок за кроком! Приєднуйтесь до нашої команди на місцях – станьте частиною реформи!»

Детальна інформація про відбір на сайті Головного сервісного центру МВС і його сторінці в соцмережі.

Департамент комунікації МВС України

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*