“Олександрія” зіграє з хорватським “Хайдуком” у Лізі Європи

28 липня ФК “Олександрія” зустрінеться з хорфатським “Хайдоком” у себе вдома. Про це повідомляє “Футбол 24”.

“Хайдук” переграв КСМС з рахунком 2:1 та за підсумками двох матчів пробився до наступного етапу Ліги Європи.

Господарі відкрили рахунок в середині першого тайму, однак за 4 хвилини КСМС зміг відквитати один м’яч. “Хайдук” більше володів ініціативою, але втілити перевагу у ще один гол зміг аж наприкінці зустрічі.

У підсумку матч завершився з рахунком 2:1, що дозволило екс-команді Мілевського пройти у наступну стадію турніру.

Попередня зустріч між суперниками закінчилася внічию 2:2.  “Олександрія” прийматиме “Хайдук” вдома 28 липня.  Ліга Європи. Кваліфікація.  “Хайдук” – КСМС – 2:1  Голи: Тудор, 22, Охандза, 90 – Сіурус, 26.