Важливо

Олександрійські журналісти визначать навпливовіших людей у місті

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Олександрійські журналісти реалізують проект, в рамках якого з’явиться рейтинг “50 найвпливовіших людей Олександрії”.

Метою проекту є визначення персон, які мають значний вплив на життя міста, а значить – несуть відповідальність за благополуччя його мешканців і розвиток території. Проект приурочений до Дня журналіста, який відзначається 6 червня, пише “Моя Олександрія“.

Щоб проект вийшов неупередженим і якісним, до участі у ньому запрошуються журналісти різних видань. Складати рейтинг “50 найвпливовіших людей Олександрії” будуть цієї суботи, 4 липня. Тоді ж обговорять питання календарної дати його публікації.

На сьогодні до складу робочої групи увійшли видання “Про дерибан”, КТМ, “Голос Громади”, “Радіо Маяк”, “Радіо РВД”, “Моя Олександрія” та прес-служба ФК “Олександрія” (список оновлюється). Приєднатися до проекту можна по телефону 066-38-19-424 – Руслан Гаврилов.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*