Важливо

У Кіровограді навчилися писати соціальні проекти (ФОТО)

Днями у ПВНЗ «КІДМУ КПУ» відбувся тренінг «Startup. Розробка проектів соціальної дії». Тренером виступила Ірина Ткаченко, автор проекту «Open space», координатор Мережі освітніх кемпів, кандидат філологічних наук, доцент кафедри видавничої справи та редагування Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

Пише сайт ПВНЗ «КІДМУ КПУ»

На початку тренінгу присутніх ознайомили з цінностями та можливостями програми «Active citizens», а далі відбулося знайомство в унікальному форматі «Соціальна мережа», що викликало шквал емоцій в учасників заходу.

Наступним етапом було виконання вправи «Snap», під час якої тренер запропонувала учасникам розділитися на дві команди, що характеризують локальні та глобальні проблеми.

Після перерви на каву присутні змагалися в розробці проекту соціальної дії в командах. Команда під керівництвом завідувача кафедри гуманітарних та економічних дисциплін ПВНЗ «КІДМУ КПУ», кандидата філософських наук, доцента Ігнатьєва Віталія Аркадійовича презентувала власний проект під назвою «Страхування життя».

Наскрізною ідеєю тренінгу стала фактична безмежність можливостей проектного менеджменту для самореалізації та втілення ідей молодих людей.


Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*