Важливо

На Кіровоградщині директор державного підприємства влаштовував корупцію “за знижкою”

На Кіровоградщині поліцейські викрили службову особу, яка підозрюється в отриманні неправомірної вигоди. 50-річний чоловік раніше, відповідно до укладеного з ним договору, виконував функції директора державного підприємства.

Під час реалізації належного підприємству майна, громадянин вирішив продати його по заниженій собівартості. Для цього запропонував внести «покупцеві» офіційно до каси менше третини від реальної суми, все інше з метою отримання особистої вигоди зажадав отримати від потерпілого готівкою.

«Після сплати місцевим жителем до каси 18 тисяч гривень, посадовець зустрівся з ним у приміщенні свого кабінету, де й остаточно «завершив» угоду, отримавши грошові кошти у сумі 20 тисяч гривень, – розповідає заступник начальника ГУНП в області Дем’ян Таршин. – «Помічені» грошові купюри на місці вилучили працівники поліції».

За цим фактом працівниками слідчого управління Головного управління Національної поліції в області розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України «Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою». За ці дії підозрюваному загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років із конфіскацією майна.

Сектор комунікації ГУНП в Кіровоградській області


Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*