Важливо

На Кіровоградщині притягнули до відповідальності лише трьох “ялинкових браконьєрів”

Правоохоронці вживають заходів щодо виявлення фактів незаконної вирубки хвойних насаджень, їх перевезення та реалізації. Про це редакції сайту Перша електронна газета повідомили у секторі комунікації ГУ Національної поліції області.

До відповідних відпрацювань у передноворічний період буде залучено близько 200 працівників поліції області. У складі спільних груп із представниками державної екологічної інспекції та обласного управління лісового та мисливського господарства правоохоронці проводять рейди.

Працівники поліції нагадують, що за незаконну порубку, пошкодження та знищення хвойних насаджень, а також порушення правил збереження, перевезення та реалізації такої продукції законодавством передбачено адміністративну відповідальність (ст. 65, 152, 159, 160, 164 КУпАП) у вигляді накладення штрафів від 5 до 100 (в залежності від розміру заподіяної шкоди) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

У даний час за результатами проведення спільних рейдів з охорони хвойних насаджень до адмінвідповідальності притягнуто трьох осіб за вчинення правопорушення, передбаченого ст. 160 КУпАП.


Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*