Важливо

На Кіровоградщині притягнули до відповідальності лише трьох “ялинкових браконьєрів”

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Правоохоронці вживають заходів щодо виявлення фактів незаконної вирубки хвойних насаджень, їх перевезення та реалізації. Про це редакції сайту Перша електронна газета повідомили у секторі комунікації ГУ Національної поліції області.

До відповідних відпрацювань у передноворічний період буде залучено близько 200 працівників поліції області. У складі спільних груп із представниками державної екологічної інспекції та обласного управління лісового та мисливського господарства правоохоронці проводять рейди.

Працівники поліції нагадують, що за незаконну порубку, пошкодження та знищення хвойних насаджень, а також порушення правил збереження, перевезення та реалізації такої продукції законодавством передбачено адміністративну відповідальність (ст. 65, 152, 159, 160, 164 КУпАП) у вигляді накладення штрафів від 5 до 100 (в залежності від розміру заподіяної шкоди) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

У даний час за результатами проведення спільних рейдів з охорони хвойних насаджень до адмінвідповідальності притягнуто трьох осіб за вчинення правопорушення, передбаченого ст. 160 КУпАП.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*