Важливо

Дорожники Кіровоградщини: техніка готова, а дороги ще ремонтуються

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

У очікуванні справжніх холодів, дорожники Кіровоградщини вкотре перевірили готовність своїх підприємств до роботи взимку.

На щопонеділковій нараді у начальника Служби автодоріг керівники облавтодору повідомили, що техніка та механізми готові на 97%, пункти обігріву та бази протиожеледних матеріалів – на 100%.

“Загалом до зими ми готові. Робітникам закуплені комплекти зимового одягу та взуття, у відповідності до потреби, готуємо незменшуваний запас паливно-мастильних матеріалів. Фрикційними матеріалами та технічною сіллю забезпечені, – зазначив головний інженер ДП «Кіровоградський облавтодор» Анатолій Зорькін. – 558 комплектів знаків зимового утримання, 1660 направляючих віх вже встановили. Підготували 2200 погонних метрів засобів пасивного снігозахисту. На небезпечні ділянки доріг завезли 964 тони ПОМ”.

Хоча будівельний сезон теоретично завершився, погода дозволяє продовжити ремонт доріг. Так за грудень підрядним організаціям, на замовлення Служби автодоріг, вдалося ліквідувати 27972 м² ямковості та випустити 3357 т асфальтобетону. Загалом з початку року полагодили 220670 м², з них 153102 м² гарячим асфальтобетоном, 3359 м² – струменевим методом та методом просочення – 2008 м². Щебеневими сумішами відремонтували 59245 м². Більша частина робіт виконана на дорогах державного значення – 157644 м², на місцевих дорогах – 63026 м².

Прес-служба САД у Кіровоградській області

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*