Важливо

До кінця року кіровоградські пільговики без проблем їздитимуть в тролейбусах

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Кіровоградська міська рада здійснила перерозподіл бюджетних призначень на пільговий проїзд у Кіровограді. Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на сайт КМР.

Відповідно до прийнятого рішення, 576,5 тисяч гривень субвенції з державного бюджету буде використано на забезпечення проїзду пільгових категорій населення у міських тролейбусах.

– Нам важливо підтримати електротранспорт, – наголосив міський голова Андрій Райкович. – Сьогодні вирішується, у тому числі в судових органах, питання повернення тролейбусного парку до комунальної власності. Це надзвичайно важливий крок, який дозволить міській владі ефективно розвивати сферу пасажирських перевезень в обласному центрі і зняти соцальну напругу в питанні перевезення пільговиків.

Крім того, 110 тисяч гривень з цільової державної субвенції буде перенаправлено на компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій мешканців Кіровограда на залізничному транспорті.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*