Важливо

Кіровоградський міліціонер-герой очолив Національну поліцію Києва

Світлана Листюк
Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

На основі подання Глави Національної поліції України Хатії Деканоідзе, міністр МВС Арсен Аваков своїм наказом призначив заступником голови Національної поліції України – начальником Головного управління Національної поліції в місті Києві  кіровоградського міліціонера Андрія Крищенка.

Про призначення Аваком повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці.

«Я впевнений, що це правильний вибір! 9 місяців тому я призначив Андрія Крищенка начальником міліції міста Харкова. Ці місяці найважчої роботи на складних ділянках підтвердили – це був правильний вибір.  Андрій Крищенко – приклад справжнього офіцера й істинного патріота України.

 Як глава міліції Горлівки, ризикуючи життям, захищав український прапор від сепаратистів. Отримав важкі поранення.  За героїзм, проявлений у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність присязі Крищенко нагороджений орденом “За мужність” III ступеня», –написав Аваков.

Нагадаємо, 42-річний полковник міліції Андрій Євгенович Крищенко за роки служби в органах внутрішніх справ обіймав різні керівні посади в Кіровоградській міліції. Потім був переведений до Донецька, де служив до квітня 2014 року. Тут, 14 квітня 2014 року, під час російської інтервенції в Україну, Андрій Крищенко був одним з тих, хто обороняв будівлю Горлівського управління міліції при спробах захоплення його проросійськими сепаратистами. Захищаючи прапор України, він зазнав важких поранень. У квітні 2015 року його призначено начальником ГУ МВС України в Харківській області.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*