Важливо

На Кіровоградщині прокуратура повернула державі землі вартістю понад 14 млн грн

Днями, за співпраці органів прокуратури регіону та територіального відділу державної виконавчої служби, забезпечено повне виконання рішень суду щодо повернення до державної власності земельних ділянок площею понад 1600 га і вартістю більше ніж 14 млн грн.

Указані землі були передані в оренду державному підприємству «СГП Промінь» за розпорядженням Олександрівської районної державної адміністрації з порушенням вимог законодавства та без проведення обов’язкової державної експертизи землевпорядної документації. Відразу після укладення договорів оренди, державним підприємством усі землі передано в суборенду київському приватному сільськогосподарському підприємству, що дало останньому змогу уникнути проведення аукціону.

З метою відновлення законності заступник прокурора області та прокурор Олександрівського району звернулись до суду з позовами про визнання недійсними договорів оренди земельних ділянок та зобов’язання повернути їх у власність держави. Судом найвищої інстанції позовні вимоги прокуратури задоволено в повному обсязі. Рішення суду наразі виконано.

Нагадаємо, у травні поточного року за позовом прокуратури судом найвищої інстанції визнано незаконним  розпорядження голови Олександрівської районної державної адміністрації щодо надання в оренду зазначених земель.

Прес-служба прокуратури Кіровоградської області


Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*