Важливо

Допоможіть сину кіровоградської волонтерки стати на ніжки

Світлана Листюк
Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

Син кіровоградської волонтерки Юлії Мартинюк, яка опікується 34 мотопіхотним батальйоном, потребує допомоги. При народженні Вовчику поставили діагноз – діастрофічна дисплазія, артрогрипоз, двостороння вроджена клишоногість, двосторонній вроджений вивих стегон. Хлопчик чекає на операцію, яку треба зробити, доки йому не виповнилось 7 рочків. Іменини у Вовчика влітку.

За допомогою небайдужих людей Юлі вдалося зібрати 10,535 доларів і 800 євро. Загалом на операцію у  клініці Рамбам (Хайфа) потрібна 31 тисяча доларів (це без додаткових аналізів) та ще 37 тис. на реабілітацію в центрі реабілітації Алін (Єрусалим).

 “Хочу всім вам сказати величезне спасибі, низький уклін всім вам за допомогу! Кожен наступний крок у нашому житті буде присвячений саме вам, наші ангели-охоронці!! – написала Юля на своїй сторінці у Фейсбуці. – АЛЕ на жаль це ще далеко не кінець, ще потрібно і потрібно збирати гроші, а час просто летить, нам вже 6 років! В ідеалі нам зробити операцію потрібно до 7 років, а 7 нам буде влітку. Ми все ще віримо в диво і не тільки тому що скоро Новий рік, а тому, що вже знаємо, що чарівники є і вони серед нас! Допоможіть нам стати на ніжки і зробити свої складні, але такі довгоочікувані перші кроки! Спасибі від мене, Вови і всієї нашої родини! Ми молимося за кожного нашого помічника!!!”

За додатковою інформацією можна звернутися за тел.: (098) 383-85-48 – Юлія.
Кошти можна перерахувати на карту ПриватБанку : 5168 7572 2269 8088 на ім’я Юлія Мартинюк.

Читайте також: Кіровоградська волонтерка потребує допомоги, щоб поставити сина на ноги

Поширити:

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*