Важливо

Кіровоградських дівчат агітували стати волонтерами

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

В центральній бібліотеці для дітей пройшов захід «Тимурівці третього тисячоліття». Дівчата із клуба  «Наталка»  дізналися  про історію волонтерського руху у світі, цікаві факти про волонтерство в Україні.

Про кодекс волонтерів,  якими принципами вони керуються, розповіла  Дуднікова Ірина – волонтерка благодійного фонду «Скажи життю – «Так»». Ірина закликала присутніх допомагати іншим, бути соціально активними,  адже  – це престижно. А головне те, що відчуваєш себе  корисною для суспільства. Ти потрібна!

Дівчата висловлювали свої думки, що піднести сумку, допомогти перейти  дорогу, почитати малюкам книжку, привітати самотню людину – це вже перші кроки до волонтерства.  

Прядко Вікторія та Макарова Діана запропонувала всім дівчатам стати волонтерами для своїх стареньких сусідів та для всіх, хто потребує їхньої допомоги.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*