Важливо

Кіровоградським контрактникам підвищать зарплатню?

За повідомленням Кіровоградського обласного військового комісаріату, вищі державні посадовці заявили про підвищення грошового забезпечення військовослужбовцям, як вже про вирішену справу. 

На останньому засіданні Ради національної безпеки і оборони України розглядалося питання фінансування сектору оборони та безпеки в наступному році. Президент України Петро Порошенко назвав одним з головних пріоритетів підвищення зарплат військовослужбовців, в першу чергу тим, хто йде на контрактну службу. «Ми бачимо, що в умовах необхідності проведення демобілізації значна частина може бути залучена до лав Збройних Сил на контрактну основу», — сказав Глава держави.

В свою чергу, нещодавно Міністр оброни України  генерал армії Степан Полторак заявив, що Міністерство оборони планує збільшити кількість військовослужбовців за контрактом і підвищити їм заробітну платню, це вже закладено у проекті бюджету на наступний рік.

Тому всі бажаючі проходити військову службу за контрактом у Збройних Силах України можуть звертатися до військового комісаріату за місцем проживання (реєстрації) або та за телефоном: (0522) 24-94-25.


Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*