Важливо

На Кіровоградщині рятувальники нагадували правила пожежної безпеки

????????????????????????????????????

Сьогодні, 28 жовтня, працівники пожежно-рятувальної служби області провели рейд у житловому секторі селища Вільшанки. Такі рейди проводяться з метою попередження пожеж в осінньо-зимовий період та загибелі людей на них.

Як свідчить статистика, пожежі у житловому секторі становлять більшу половину усіх пожеж, які виникають на території області. Щоб запобігти не тільки значним матеріальним збиткам, а й загрозі людському життю, під час відпрацювань житлових секторів працівники Служби порятунку радять не ставитись легковажно до питань особистої безпеки.

Організатори рейдової перевірки радили суворо дотримуватись таких правил: не користуватись несправними обігрівачами, дотримуватись інструкції виробника або правил експлуатації, не допускати маленьких дітей до газових та електричних побутових приладів, ховати сірники подалі від дитячих очей.

Також рятувальники наголосили, що розповсюдженою причиною пожеж є несправна або перевантажена електромережа. Несправні печі, груби або порушення правил користування ними, теж можуть призвести до надзвичайної події. Про все це йдеться у застерігаючих листівках та пам’ятках, які рятувальники передали власникам кожного житлового будинку.

За матеріалами Прес-служби У ДСНС в області       


Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*