Важливо

У Кіровограді відкрили Центр підтримки воїнів АТО (ФОТО)

Сьогодні, 23 жовтня, у приміщенні Кіровоградської облдержадміністрації, було відкрито єдиний центр з надання послуг і підтримки воїнів АТО.

За указом Президента України, в усіх областях будуть відкриті центри Підтримки воїнам АТО. Як повідомив голова КОДА Сергій Кузьменко, за два тижні керівництво області обрало оптимально зручне за розташуванням місце і облаштувало його з урахування особливих потреб деяких представників учасників АТО (пандус, комфортні приміщення, усе необхідне обладнання).  Послуги воїнам надаватимуть фахівці з різних департаментів.

Керівником Центру допомоги АТО було призначено Вадима Нікітіна. «Я не прагну жодних звань і нагород, – коментує волонтер. – Хочу лиш допомогати хлопцям, які захищають нашу державу, і їх сім’ям, які перебувають тут, у тилу, але також абсолютно не захищені».

Мета створення такого центру  – надання якісної і оперативної допомоги демобілізованим воїнам і їхнім родинам. Аналогічні центри будуть відкриті в усіх районних центрах Кіровоградщини.

Новопризначений керівник центру розповів про нагальні проблеми земляків-воїнів АТО. Наприклад, хлопцям  видають один комплект форми на увесь осінньо-зимовий період, а це 6 місяців.

У той же час, родини учасників АТО залишаються незабезпеченими навіть найнеобхіднішими речами. За словами Вадимам Нікітіна, до нього звернулась дружина воїна, багатодітна мама, у якої не вистачало коштів на дрова для опалення будинку, а влада відмовлялась вирішувати цю проблему. Волонтер допоміг залагодити це питання, що є прикладом і початком позитивної роботи Центру підтримки воїнів АТО у нашому місті.

 

Білоконь Катерина, для Першої електронної


Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*