Важливо

У кіровоградському обласному госпіталі пройшов семінар для священнослужителів

Сьогодні, 20 жовтня, на базі Кіровоградського обласного госпіталю для ветеранів війни пройшов семінар для священнослужителів та представників релігійних громад  міста Кіровограда.  До організації семінару долучилися  фахівців Центру медико-психологічної реабілітацї КОМПАС та Кіровоградського відділення ГО «Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій».

«Метою цього семінару є не лише обговорення особливостей реабілітації військових та членів їх родин після довготривалого стресу війни. Одним із основних завдань стало в черговий раз об’єднати всіх спеціалістів, які в тій чи іншій мірі приймають участь у проведенні реабілітації наших військових», – зазначив головний лікар госпіталю Геннадій Сябренко.

«Ми вже проводили різного роду семінари для працівників Центру соціальних служб та Центру занятості, – зазначає Анна Колєва, психолог та керівник Центру КОМПАС. – Сьогодні у нас тематична зустріч з представниками релігійних громад та священослужителями різних конфесій, адже психологія і релігія  покликана вилікувати в першу чергу душу, тому в реабілітації учасників АТО робимо спільну справу».

Учасники семінару мали можливість ознайомитися з психологічним особливостями надання допомоги в період горювання. Цю тему на семінарі представила психолог-волонтер Наталія Потапенко, яка з перших днів трагічних подій на сході України бере активну участь у психологічній допомозі військовим та їх родинам.

Усі учасники семінару  дійшли висновку, що в роботі реабілітації військових роблять одну спільну справу.


Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*