Важливо

Завтра у Кіровограді вшанують пам’ять воїнів АТО

13 жовтня, напередодні Дня захисника України — свята, що відзначається 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва у Кіровоградській міській раді відбудеться зустріч секретаря міської ради Івана Марковського з родинами загиблих учасників антитерористичної операції у східних областях України.

Під час зустрічі, яка розпочнеться об 13.00 у 426 кімнаті міської ради, відбудеться вручення відзнак виконавчого комітету Кіровоградської міської ради І та ІІ ступенів та матеріальної допомоги сім’ям Героїв, які не повернулися з війни. По закінченні зустрічі її учасники переїдуть на Меморіальний комплекс “Фортечні вали”, де о 13.50 учні Кіровоградської школи – інтернату, ліцею “Сокіл” розпочнуть церемонію посвяти у кадети.

А о 14.50 родини учасників АТО разом із представниками влади, громадськості, студентської та учнівської молоді, бойовими побратимами покладуть живі квіти до могил на Алеї почесних воїнських поховань на Рівнянському кладовищі та на усіх кіровоградських цвинтарях, де знайшли свій вічний спочинок Герої АТО.


Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*