Важливо

За рік на Кіровоградщині виловили більше 2 тис. тонн риби

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram
Ілюстрація: ye.ua

У Кіровоградській області в 2017 році загальний вилов водних біоресурсів суб’єктами аквакультури та користувачами, які здійснювали промисловий вилов склав 2305 тонн риби. Це на 196 тонн більше, ніж у 2016 році, де було добуто 2109 тонн риби.

Про це Першій електронній повідомили в Кіровоградрибоохорона.

В зоні контролю Кіровоградрибоохорони  промисловий вилов водних біоресурсів здійснювали 19 користувачів, з них: 12 – на Кременчуцькому водосховищі та 7 – на Кам’янському водосховищі. Так, за рік у Кременчуцькому водосховищі було  виловлено 873,693 тонни риби, з яких 548,847 тонн –лімітованих видів риб. Показник освоєння квоти на даному водосховищі склав 93%. У Кам’янському водосховищі було добуто 696,323 тонни. У цьому водосховищі вилов водних біоресурсів здійснювався без встановлення лімітів – в межах прогнозу допустимого вилову.

Також в області вилов риби здійснювали суб’єкти аквакультури. За минулий рік ними було добуто 997,9 тонн водних біоресурсів, а саме: короп/сазан – 300,1 тонна, рослиноїдні (товстолобик, білий амур) – 574,6 тонн, сомові – 15,9 тонн, інші (щука,судак,карась) – 107,3 тонни.

Звітність за формою № 1А-риба (річна) «Виробництво продукції аквакультури за 2017 рік» Кіровоградрибоохороні надали 226 суб’єктів господарювання. З поданих звітів – 181 були від фізичних осіб-підприємців, 45 – від юридичних осіб.

Загалом, фізичними особами-підприємцями за рік виловлено 629 тонн риби, юридичними особами – 368 тонн. Найбільше риби добуто підприємствами Онуфріївського та Світловодського районів, м. Світловодська.

Українська аквакультура має значний потенціал розвитку в частині збільшення обсягів виробництва та урізноманітнення об’єктів аквакультури. Розвиток рибного фермерства (аквакультури) є одним з напрямів, на якому Держрибагентство зосередить зусилля у 2018 році.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*