Важливо

На Кіровоградщині сільську старосту затримали за підозрою у отриманні хабаря за вирішення земельного питання

Староста двох сіл Кіровоградського району підозрюється у вимаганні та отриманні неправомірної вигоди у розмірі 9 тис грн і видачі неправдивих офіційних документів. Відповідно до матеріалів досудового розслідування за 9 тис грн чиновниця обіцяла й забезпечила прийняття сесією сільради позитивного рішення про виділення у власність земельної ділянки для розміщення газової заправної станції.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією прес-служби прокуратури Кіровоградської області .

Зокрема, прокурором Кіровоградської області Анатолієм Коваленком розглянуто матеріали досудового розслідування та встановлено наявність достатніх доказів для підозри вказаної особи у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 369-2 (одержання неправомірної вигоди для себе за обіцянку здійснити вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави) та ч. 1 ст. 366 (складання та видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів) Кримінального кодексу України.

Відповідно до матеріалів досудового розслідування за 9 тис грн чиновниця обіцяла й забезпечила прийняття сесією сільради позитивного рішення про виділення у власність земельної ділянки для розміщення газової заправної станції. Крім того, вона самовільно внесла зміни до рішення сесії в частині площі виділеної у власність землі з 0,05 га на 0,12 га.
На даний час, слідство триває.


Comments:

2 відповіді до “На Кіровоградщині сільську старосту затримали за підозрою у отриманні хабаря за вирішення земельного питання”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*