Важливо

На Кіровоградщині пасажирів перевозять нетверезі водії на несправних переповнених машинах

Із 22 травня до 23 червня на території області проводилися профілактичні заходи, спрямовані на попередження порушень Правил дорожнього руху водіями пасажирського транспорту. У рамках операції «Перевізник-2017» поліцейські виявили майже 50 порушень законодавства, допущених водіями.

Комплекс профілактичних заходів включав перевірку діяльності автогосподарств суб’єктів господарювання, які мають ліцензії на право надання послуг з перевезення пасажирів автобусами, щодо виконання ними вимог чинного законодавства, а також базових підприємств стосовно виконання ними договірних умов з пасажироперевізниками.

За час профілактичних заходів поліцейські Кіровоградщини виявили 49 порушень законодавства, допущених водіями автобусів, з яких:

  • керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння – 2;
  • перевезення пасажирів понад встановлену кількість – 8;
  • порушення правил зупинки і стоянки в місцях масових відправлень пасажирів – 2;
  • відхилення від маршруту руху – 16;
  • перевезення пасажирів в технічно-несправних транспортних засобах – 19 та інші.

Працівники поліції ще раз закликають водіїв відповідально ставитися до власної роботи, не наражати на небезпеку життя та здоров’я своїх пасажирів.

Відділ профілактики дорожньо-транспортного травматизму, аналізу та планування управління превентивної діяльності поліції Кіровоградської області

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*