Важливо

У Кропивницькому СІЗО не надавали належну медичну допомогу малюкам засуджених

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Прокуратурою Кіровоградської області із залученням профільних фахівців проведено перевірку у Кропивницькій установі виконання покарань № 14. Результати перевірки вказали на факт істотного порушення вимог чинного законодавства в сфері охорони здоров’я дітей.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією прес-служби прокуратури Кіровоградської області.

Так, за втручання прокуратури двом дітям 2015 та 2016 року народження, які разом із матерями наразі перебувають в цій установі та мають захворювання серця, проведено відповідне обстеження у спеціалізованому медичному закладі з подальшим лікуванням.

До цього часу медперсонал установи виконання покарань, знаючи про наявні показання лікарів, жодних дій для захисту малюків не вживав. З огляду на вказане, прокуратурою ініційовано питання проведення службової перевірки.

Робота в даному напрямі триває.

Поширити:

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*