Важливо

Кропивницький “Теплоенергетик” залишився без директора

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Директорка кропивницького комунального підприємства “Теплоенергетик” Тетяна Соколенко написала заяву на звільнення за власним бажанням.

Про це Першій електронній повідомив начальник ГУ ЖКГ Віктор Кухаренко.

За його словами, Тетяна Соколенко звільнилася за згодою сторін.

“Вона переходить на іншу посаду і для себе прийняла таке рішення. Буде призначено виконуючого обов’язки директора КП “Теплоенергетик”. Є декілька варіантів, зараз міський голова розглядає це питання”, – повідомив Віктор Кухаренко.

Як він запевнив, на яку посаду переходить Тетяна Соколенко, йому невідомо.

Хто очолить “Теплоенергетик” визначить міський голова і підпише відповідне розпорядження.

КП “Теплоенергетик” опалює третину житлових та комунальних об’єктів міста, а також виробляє електроенергію для потреб частини міста. Підприємство є збитковим і міська влада вимушена постійно виділяти кошти на погашення його боргів.

Нагадаємо, у грудні 2016 року, через борги “Теплоенергетика” підприємству ледь не відключили газопостачання. У місті ледь не сталася техногенна катастрофа.

У квітні колишній заступник директора КП “Теплоенергетик” Віктор Луценко очолив “Кіровоград-Благоустрій”.

А минулого тижня головного інженера КП “Теплоенергетик” В’ячеслава Карауша заступник міського голови розпорядився покарати за бездіяльність.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*