Важливо

Кропивницькі діти з особливими потребами відпочиватимуть у інклюзивному літньому таборі

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
зображення: np.pl.ua

Цього року 27 кропивницьких дітей з особливими потребами матимуть змогу оздоровитися у літньому інклюзивному таборі “Квітка-семицвітка”.

Про це сьогодні, 23 травня, під час прес-сконференції у міськраді повідомили начальник управління освіти Лариса Костенко та начальник відділу сім’ї та молоді Людмила Дорохіна, передає кореспондент Першої електронної.

Функціонування цього табору профінансовано із міського бюджету. Як зазначила Людмила Дорохіна, цього року на табір “Квітка-семицвітка” виділено 70 тис. грн, тоді як минулого року ця сума становила 35 тис. грн.

“Літній інклюзивний табір буде на березі Чорного моря, наразі триває тендер, тому я не можу точно сказати у якому саме. Але ми виставили обов’язкові умови, щоб дітям було близько до моря, щоб там був піщаний пляж, щоб дітям було комфортно виходити чи виїжджати з приміщень”, – розповіла начальник відділу сім’ї та молоді.

Разом з дітьми до цього табору поїдуть працівники управління освіти та батьки.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*