Важливо

Цієї п’ятниці на “гарячій лінії” міського голови чергуватиме очільник транспортного управління Кропивницького

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
Олександр Вергун

У п’ятницю, 26 травня, на “гарячій лінії” міського голови чергуватиме начальник управління розвитку транспорту та зв’язку Олександр Вергун.

З 10 до 12 години усі кропивничани матимуть змогу почути відповіді очільника транспортної галузі міста на проблемні питання пов’язані із громадським транспортом.

Номер телефону “гарячої лінії” 0 800 21 77 21.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

3 коментаря до Цієї п’ятниці на “гарячій лінії” міського голови чергуватиме очільник транспортного управління Кропивницького

  1. Питання:
    1. Як закупівля 20 дизельних нових автобусів в КП Електротранс гармонізується з Постановою КМУ “ПРо схвалення траспортної стратегії розвитку міського транспорту до 2020року.”
    2.Як по екології та економічної ситуації щодо п.1;
    3. Як удосконалюється контроль пасажиропоптоку;
    4. Як удосконалюється транспортна розв.язка та узгоджується з Генеральним планом м. Кропивницький (м. Кіровоград), а саме побудова шляхопроводу чи підземного прорізу через ЖД переїзд Стара балашівка (Правостороння лелеківка), шляхопровід через ДЖ по мурманській на виїзді з міста, клеверна розв.язка на смт Нове, розширення підземної арки біля Ельворті.

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*