Важливо

У Кропивницькому демобілізований АТОвець влаштував одиночний пікет у підтримку блокади окупованої території Донбасу

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Сьогодні, 27 лютого, у Кропивницькому на площі Героїв Майдану демобілізований боєць 79 ОДШБр Сергій Тимченко влаштував одиночний пікет в пітримку блокади торгівлі з окупованими територіями.

Чоловік один вийшов на центральну площу з плакатом.

“Я тут стою, щоб люди дізнались правду про економічну блокаду районів Донецкої та Луганської областей”, – говорить учасник АТО.

Демобілізований у жовтні 2016 року називає це блокадою контрабанди і говорить про вимоги до влади.

“Перша вимога блокадників – це звільнення усіх військовополонених. Бо якось же вони (влада – ред.) домовились про контрабанду – вугілля, цигарок, спиртних напоїв, золота. Таке дійсно є”, – стверджує він.

P70227-115413

Учасник АТО разом з демобілізованими бійцями окремої роти 17 ОМПБ брав участь у блокаді біля селища Гірське на Луганщині з 12 по 18 лютого. Найближчим часом запевняє, що знову приєднається туди.

“Більшість людей підтримують мої вимоги, підходять, цікавляться”, – розповідає АТОвець.

Нагадаємо, з кінця січня 2017 року колишні учасники АТО та активісти блокують залізничний транспортний потік з окупованими територіями. Блокадники вимагають принити торгівлю з окупованими територіями та визволити всіх українских полонених.

Демобілізовані бійці АТО з Кропивницького беруть участь у залізничній блокаді окупованих районів Донбасу

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*