Важливо

Військовим частинам Кіровоградщини нададуть фінансову допомогу

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
фото oblrada.kirovograd.ua

На засіданні обласної координаційної ради із здійснення шефства над військовими частинами Збройних Сил України та Національної гвардії України визначили напрямки фінансування військових частин Кіровоградської області.

У засіданні взяли участь заступник голови обласної ради Ігор Степура та депутати обласної ради Валерій Кальченко і Артем Погребнюк, пише сайт обласної ради.

Силовики звернулися до керівництва області про допомогу щодо завершення ремонтно-реставраційних робіт військової частини А 0680, ремонт сховища для військової техніки та озброєння частини А 1405, придбання електронного тиру для ВЧ А1736, перевезення військовослужбовців до навчальних центрів, організації територіальної оборони в області.

Фінансова допомога здійснюватиметься за рахунок коштів субвенції з обласного бюджету державному бюджету в рамках програми економічного та соціального розвитку Кіровоградської області на 2017 рік.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*