Важливо

Делегація Асоціації міст України відвідає у Кропивницькому низку медичних установ

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Сьогодні, 16 лютого, до Кропивницького з навчальним візитом в рамках національної програми обмінних візитів для посадових осіб органів місцевого самоврядування “Маршрути успіхів” завітала делегація чиновників зі сфери медицини. За два дні гості планують відвідати низку медичних установ міста.

Метою візиту є вивчення досвіду розвитку системи охорони здоров’я та надання паліативної допомоги у нашому місті.

Виконавчий директор Асоціації міст України Мирослав Пітник заявив, що в Кропивницькому досягли певних успіхів у розвитку медичної галузі, зокрема наявності значних медичних установ:

“Якби у місті не було успіхів, то наша делегація сюди б не приїхала. За два дні ми плануємо відвідати низку медичних закладів, серед яких онкодиспансер, перинатальний центр та паліативне відділення”.

Тим не менш, за словами першого заступника голови ОДА Сергія Коваленка, на Кіровоградщині спостерігається один із найнижчих показників тривалості життя населення, хоча близько 50% коштів обласного бюджету виділяється на медицину.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*