Важливо

Посадовці міської ради Кропивницького вчилися особливостям заповнення Е-декларацій

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
фото kr-rada.gov.ua

Упродовж дев’яти днів, із 15 по 23 лютого посадовці міської ради у Кропивницькому вчитимуться цьогорічній новації – правильному заповненню е-декларацій.

Про це повідомляється на сайті КМР.

Навчання для посадових осіб виконавчих органів міської ради організували спеціалісти відділу кадрової роботи.

“Наразі, найактуальнішою темою для проведення навчання є питання щодо декларування осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування”, – відзначила начальник відділу Світлана Балакірєва.

Відкрила семінар керуючий справами виконавчого комітету міської ради Альвіна Бондаренко, яка звернула увагу посадовців на обов’язковість, відповідальність та своєчасність подання декларацій.

В ході навчання виконуючий обов’язки директора Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ і організацій обласної державної адміністрації Сергій Ворона зупинився на окремих розділах Е-декларації, акцентував увагу на правильності їх заповнення, а всі учасники семінару мали можливість задати питання та відразу отримати кваліфіковану відповідь.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*