Важливо

Провідники, які прийняли пологи в пасажирки на Кіровоградщині, отримають нагороди від керівництва

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Провідників приміського поїзда «Знам’янка – Колосівка – Одеса», які прийняли пологи в пасажирки, відзначать почесними грамотами від керівництва залізниці. Провідники  проявили свої найкращі професійні і людські якості, коли прийшли на допомогу молодій жінці в якої під час поїздки почалися пологи. Подія сталася через 45 хв після відправлення потяга зі станції “Кропивницький”.

Наталія Нагуляка, Євгенія Питулько, Світлана Пшенична та Олександра Булах оперативно викликали швидку допомогу на найближчу станцію – Новоукраїнка. «Діяти треба було оперативно, – ділиться враженнями Євгенія Питулько, – я зателефонувала лікарю-акушеру, який нас проконсультував. Ми розстелили чисті рушники, підігріли воду, спреями продезінфікували, робили породіллі масаж… Все сталося дуже швидко. І досі не віримо, що допомогли з’явитися дитині на світ».

Наталя Нагуляка зазначає, що серед пасажирів вона знайшла медпрацівників, проте вони відмовилися приймати пологи: «Ми не мали іншого виходу. Дівчинка вже почала з’являтися на світ, а до станції Новоукраїнка, де чекала швидка, лишалося 25 хвилин».

Нагадаємо, що 31 січня 2017 року під час руху приміського поїзда  до провідника вагону Олександри Булах звернувся чоловік і попросив допомогти його жінці в якої почалися перейми. Провідниці поінформували машиніста, викликали швидку та надали пасажирці необхідну допомогу.

Такий випадок на Одеській залізниці вже не вперше – у серпні 2012 року провідник плацкартного вагону поїзда Одеса-Харків Роман Федько, який на той час був студентом першого курсу медичного вишу, також прийняв пологи в пасажирки.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

1 коментар до Провідники, які прийняли пологи в пасажирки на Кіровоградщині, отримають нагороди від керівництва

  1. Мене цікавить тільки одне: що то за лікарі їхали в поїзді, які відмовилися прийняти пологи? Звісно, вони нікому нічого не зобов’язані, але ж і це була форс-мажорна ситуація, як тут не допомогти?!

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*