Важливо

На вулицях у Кропивницькому збільшиться кількість поліцейських патрулів

Володимир Дедей
Пишу про те, що справді хвилює містян.
Контакт: Facebook

За порядком у Кропивницькому пильнуватиме більша кількість поліцейських патрулів.

Таке рішення в рамках відпрацювання Кіровоградщини було прийнято керівником поліції області Сергієм Кондрашенком.

Очільник відомства впевнений, що присутність достатньої кількості поліцейських на вулицях та у громадських місцях дозволить покращити профілактичну роботу та сприятиме зниженню рівня вуличної злочинності. А це означає, що люди безпечно та спокійно проживуть вихідні дні.

Загальний інструктаж для правоохоронців, що заступили до патрулювання, провів керівник управління превентивної діяльності Володимир Кальядтразом із начальником Кропивницького відділу поліції Дмитром Авдієнком та його заступником Сергієм Сухопаром.

На початку до працівників довели інформацію про оперативний стан в місті, надали орієнтування щодо безвісти зниклих осіб, тих, хто перебуває в розшуку за підозрою у скоєні злочинів, зниклих речей.

Керівники ще раз нагадали поліцейським про необхідність дотримання заходів особистої безпеки під час несення служби, розглянули алгоритми дій в типових та екстремальних ситуаціях.

Загалом на патрулювання у Кропивницькому лише за одну добу задіяно близько ста працівників поліції, які увійшли до 28 піших і 19 автопатрулів.

«За дотриманням правопорядку у місті слідкуватимуть працівники патрульної поліції, роти поліції особливого призначення, батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Святослав», Національної гвардії, поліції охорони, окремих галузевих служб апарату ГУНП в обалсті. Долучилися до цих заходів і представники громадськості – «Кіровоградська міська дружина», громадські формування «Правопорядок» та «Кіровоградський бастіон», – розповідає керівник управління превентивної діяльності поліції області Володимир Кальядт. – Я впевнений, що наші працівники чітко виконають ті завдання, які перед ними стоять. В обласному центрі буде порядок».

Сектор комунікації поліції Кіровоградської області

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*