Важливо

У Кропивницькому комунальники всю ніч розчищали дороги

Володимир Дедей
Пишу про те, що справді хвилює містян.
Контакт: Facebook
трактор ХТЗ-3512 для прибирання вулиць міста

Спеціалісти і техніка КП «Універсал – 2005» сьогодні, 10 лютого, продовжували розчистку і посипку доріг обласного центру.

Про це повідомляють на сайті Кіровоградської міської ради.

Із 20 години вечора до 8 години ранку комунальники розчищали вулиці Пашутинську та Олександрійську. Працівники підприємства також здійснювали посипання протиожеледною сумішшю спусків і підйомів, в’їздів до міста, складних ділянок доріг автобусних маршрутів №№ 111, 8, 116, 4, 5А, 113. Впродовж ночі сумішшю “відсів-сіль” посипано вулиці Кропивницького, Велику Перспективну, Чорновола, Полтавську, Ельворті, Кавалерійську, Маланюка та Вокзальну. Не оминули увагою комунальні служби спальні мікрорайони Кропивницького і віддалені території – Завадівку і Балашівку, дороги в цих мікрорайонах також посипані протиожеледною сумішшю.

Паралельно з КП «Універсал – 2005» працює і спеціалізована інспекція, на зауваження якої комунальні служби реагують відразу і виправляють недоліки. Начальник міської спецінспекції Андрій Максюта особисто здійснює об’їзд території міста, щоб тримати на контролі стан доріг. І цієї ночі очільник спецінспекції звернув увагу комунальників на слизькі пішохідні мости через Інгул. Спеціалісти КП“Благоустрій” зранку прочистили і додатково посипали відсівом міст біля Козачого острова.

“Об’їхав рано вранці місто, побачив декілька недоліків на окремих ділянках міських доріг. Звернув на них увагу комунальників і тепер їх виправлять, – повідомив Андрій Максюта. – Варто відзначити, що комунальні служби працювали всю ніч та рано вранці – чистили, посипали, прибирали. До речі, за моїми зауваженнями вчора ввечері та сьогодні вночі посипали пішохідні мост, а також прочистили і посипали декілька вулиць. Сьогодні о 8:00 спецінспекція вийшла на рейд містом. Про його результати повідомимо окремо”.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*