Важливо

На Кіровоградщині підрахували кількість диких тварин

Володимир Дедей
Пишу про те, що справді хвилює містян.
Контакт: Facebook
Ілюстрація shepetivka.com.ua

В обласному управлінні лісового та мисливського господарства визначили зміни кількості диких тварин. За цьогорічними підрахунками у мисливських угіддях Кіровоградщини знаходяться 202 благородних оленя, 6258 козулі та 3317 лисиць.

За результатами обліку відмічається підвищення чисельності оленя благородного. Нині вона становить 202 особини, що на 8% вище показника минулорічного обліку. Число оленя плямистого збільшилось на 4% до 112 особин. Стійко зростає популяція козулі: на території області мешкає 6258 особин (приріст порівняно з 2016 роком становив 2,5% та 7% – порівняно з 2014-м).

Щодо інших видів мисливських тварин спостерігається зниження їх чисельності. Кабан представлений 859 особинами – на 10% менше, ніж торік.

Чисельність зайця-русака – 77701 особина, лисиці – 3317 особин (зниження чисельності лисиці порівняно з попереднім роком становило 3%, а відносно 2014 року – 8%). Спостереження показують, що в останні роки популяція цього хижака зменшується.

Збором облікових матеріалів займались працівники державної лісової охорони разом з представниками 31 користувача мисливських угідь та природоохоронних органів. Низький сніговий покрив створив оптимальні умови для їхньої роботи.

На підставі зібраних даних буде розроблено низку заходів для подальшого забезпечення охорони і раціонального використання державного мисливського фонду, а також встановлено ліміти добування дичини у сезоні полювання 2017/18 рр.

Прес-служба Кіровоградського ОУЛМГ

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*