Важливо

У кожну посилку на передову знам’янські волонтери кладуть жовто-блакитний прапор

Володимир Дедей
Пишу про те, що справді хвилює містян.
Контакт: Facebook
Ілюстрація espreso.tv

Учора, 6 лютого, ГО «Знам’янське об’єнання «Майдан» відправили «Новою поштою» чергові посилки в зону бойових дій на сході країни, загальною вагою 126 кг. У кожну посилку на передову знам’янські волонтери кладуть жовто-блакитний прапор.

Про це повідомляє Komora.info.

Зібрана допомога була направлена для підтримки знам’янських захисників в трьох напрямках: Широкіне, Бахмут, але з пунктом призначення Авдіївка, та Сартана. У кожній із посилок лежав жовто-блакитний прапор із надписом: «Знам’янка. Віримо. Любимо. Чекаємо з перемогою».

Під селом Широкіне знаходиться наш земляк, козацький отаман, Віктор Мазуренко. На підтримку йому та його побратимів відправили маскувальну сітку, яку виготовив переселенець із Луганщини, пан Василь. Ця сітка за рахунком вже 10. Ліки проти застуди та корисний трав’яний час. Теплі рукавички, шкарпетки. Смачну домашню випічку. І, звичайно, купу листів підтримки.

Під Авдіївкою, у 72-ій бригаді, служить знам’янчанин Олексій, який звернувся до волонтерів з проханням допомогти їхнім двом дівчатам, з якими разом воюють: купити вставки у берци. Крім цього, волонтери для захисниць придбали шкарпетки, у подарунок дві іграшки та косметику – справжня жіноча потреба, шоколадні цукерки, теплі светри. Тобто з 12 пакунків, три призначались для дівчаток.

Повідомлення з проханням допомогти прекрасній частині бойового колективу було дуже зворушливим і мало приблизно такий зміст:

«Ви краще нам не висилайте, але вишліть нашим дівчаткам, у них ніжки мерзнуть, а нам більше не має до кого звернутися».

Третя посилка була відправлена на Сартану, де знаходяться 12 наших земляків з Богданівської військової частини. У ній знаходились теж теплі речі, шкарпетки та рукавички, різні смаколики та ліки.

Багато речей були куплені саме завдяки коштам із скриньок допомоги бійцям в зоні АТО. Наприклад, придбали ящик локшини «Мівіна», бо через нескінченні бої, у хлопців не має часу для приготування їжі. Також передали крупу швидкого приготування, яку надав Юрій Гребенюк, сушку з яблук та каву «3 в 1». Марія Полєжай та Надія Посунько пошили подушки-валики із старих подушок, які зносили до волонтерського центру люди. Анжела Браїм традиційно зв’язала шкарпетки. В усіх трьох посилках були відправлені по 100 штук шприців.

Волонтер із с. Богданівка, Василь Чередниченко, привіз мішок борошна на випічку. Світлана Свірбій поділилася домашньою консервацією, ковдрами, а також капустою та гарбузом, які потім пішли на начинку для пиріжків, які спекли Світлана Іваненко, Лариса Лук’яненко, Катерина Задерієнко, Оксана Гуреєва та пані Віра.

Окрему подяку волонтери «Майдану» висловлюють вихованцям Знам’янської школи-інтернат, які не дивлячись на свої вади, виготовили  бійцям чудові святкові поробки, листівки та серця, до Дня Святого Валентина.

Волонтери «Майдану» отримали замовлення від захисників з Широкіного на виготовлення маскувальних халатів. Юлія Гола принесла рулон білої тканини, а Людмила Турлюн буде займатися саме шиттям халатів.

З Кропивницького в Авдіївку відправлять понад чотири тонни гуманітарної допомоги

Із Кропивницького в Авдіївку поїхала наступна порція гуманітарної допомоги

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

1 коментар до У кожну посилку на передову знам’янські волонтери кладуть жовто-блакитний прапор

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*