Важливо

У Кропивницькому в години пік будуть працювати додаткові маршрутки

Ілюстрація

Управління транспорту міської ради розвантажить найпопулярніші пасажирські маршрути міста. Таке завдання спеціалісти профільного управління отримали під час апаратної наради міського голови Андрія Райковича сьогодні, 6 лютого.

Про це повідомляє сайт Кіровоградської міської ради.

Щоб допомогти пасажирам діставатися з віддалених мікрорайонів обласного центру, управління транспорту запровадило експеремент, який виявився вдалим. Два тижні тому з Великої Балки запустили додаткову маршрутку. Вона від’їжджає у фіксований час, о 7.30, не з кінцевої, а з проміжної зупинки на провулку Ананіївському.

З допомогою додаткової маршрутки вдалось розвантажити транспортний потік в години пік та підвищити якість перевезень. Подібні експерименти необхідно запроваджувати і на інших маршрутах, переконаний Андрій Райкович.

“Спробуйте від зупинок, де збирається у ранковий час багато людей, в певний час поставити автобуси. Це можна сьогодні зробити на 111-му і на 8-му та на інших перевантажених маршрутах, – запропонував міський голова. – Якщо навіть в таких умовах ви будете шукати варіанти, радитись з пасажирами, реагувати на критичні моменти, ситуацію можна покращити і люди неожмінно це помітять і відзначать”.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*