Важливо

Шість медичних закладів Кропивницького були обладнані пандусами у 2016 році

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
фото ternopil.te.ua

У Кропивницькому відбулося друге засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення.

Під час засідання тримала звіт про виконану роботу начальник управління охорони здоров’я міської ради Оксана Макарук, повідомляє сайт КМР.

За словами начальника управління, у 2016 році приміщення шести медичних закладів обласного центру були обладнані пандусами: дитяча міська поліклініка №1, стоматологічна поліклініка №1, жіноча консультація №1, центр первинної медико-санітарної допомоги №2, паліативне відділення та поліклініка №4.

608-1200x800-2

Оксана Макарук повідомила, що у 2017 році на забезпечення пільговими рецептами при амбулаторному лікуванні у міському бюджеті передбачено 4 млн. 788 тис. гривень. Також начальник управління охорони здоров’я зазначила, що з медичним персоналом лікувальних закладів постійно ведеться роз’яснювальна робота щодо важливості позачергового обслуговування людей з інвалідністю.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*