Важливо

У Кропивницькому може з’явитися постійний авіарейс до Стамбулу

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram
Представники Льотної академії НАУ провели переговори з однією з турецьких авіаційних компаній для налагодження постійного авіасполучення між Кропивницьким та Стамбулом.

Про це під час прес-конференції повідомив начальник Льотної академії НАУ Сергій Неділько.
“Наші курсанти та співробітники часто відправляються до Туреччини на курси підвищення кваліфікації, тому такий рейс був би надзвичайно корисний”, – заявив Сергій Неділько.
За його словами, вже були проведені перемовини з турками і наразі це питання також вирішується у Кіровоградській ОДА.
“Питання налагодження постійних авіарейсів у Кропивницькому стоїть уже давно. Для того, щоб іти в ногу з часом цей проект необхідно реалізувати якомога швидше. Наявність постійного авіасполучення дозволить залучити додаткові інвестиції в наш регіон”.
Поширити:

Залишити коментар:

коментар

1 коментар до У Кропивницькому може з’явитися постійний авіарейс до Стамбулу

  1. Чудова новина! Бо зараз взагалі не зручно вилітати на відпочинок – треба їхати в Дніпро, Запоріжжя, Одесу чи Київ. Зазвичай це відбувається так: спочатку тряска в поїзді до найближчого міста з рейсами в Туреччину, потім дорога до аеропорту, очікування в аеропорту, сам переліт, поселення в готель… Все це з валізами, звичайно. І поки все закінчиться, то вже нічого не хочеться. Цього року теж планували відпочинок в Туреччині – http://www.coraltravel.ua/main/turkey.aspx тут якраз виклали недорогі путівки на серпень-вересень, треба вже брати, але як тільки згадаю цю каторгу з переїздами-перельотами, то здається, що я і без відпустки обійтися можу) А наскільки було б легше, якби можна було літати прямо з Кропивницького!

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*