Важливо

У Кропивницькому власники незаконного будівництва сплатять штраф

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
Ілюстрація www.dabi.gov.ua

Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Кіровоградській області проведено позапланову перевірку робіт з реконструкції житлового будинку у Кропивницькому.

Під час перевірки об’єкту «Реконструкція житлового будинку по вул. Вадима Височина, 1/71 у м. Кропивницький під торгово-спортивно-оздоровчий комплекс» встановлено низку порушень вимог містобудівного законодавства.

Зокрема, будівельні роботи виконувалися без декларації про початок будівництва, а загальна реконструкція здійснювалася без затвердженого проекту. Відповідно, його експлуатація за відсутності дозвільних документів також є незаконною.

У зв’язку з цим, уповноваженою особою Управління винесено постанови, якими забудовника визнано винним у вчинені правопорушень та накладено штраф на загальну суму 37,4 тис. грн.

Прес-служба ДАБІ України
Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*