Важливо

Найкращі підрозділи поліції Кіровоградщини отримали подяки від керівництва

Підрозділи поліції Кіровоградщини, які найкраще спрацювали у минулому році, отримали від керівництва відомства Подяки. Заохочення начальникам відповідних колективів вручили на розширеній нараді за підсумками роботи 2016 року, яка відбулася 11 січня в обласному главку.

Подяки за сумлінне виконання службових обов’язків, забезпечення охорони публічної безпеки та порядку, високі показники в оперативно-службовій діяльності та справі боротьби зі злочинністю отримали Знам’янський і Гайворонський відділи та Онуфріївське відділення поліції.

Продовжилося засідання наради підбиттям результатів роботи служб та підрозділів Головного управління Нацполіції області за 12 місяців минулого року в цілому.

Особливу увагу присутні приділили питанням всебічного розгляду заяв, повідомлень та звернень громадян, розкриття тяжких і особливо тяжких злочинів, майнових кримінальних правопорушень, а також іншим напрямкам оперативно-службової діяльності та проведенню профілактичної роботи.

Загалом завдяки вжитим заходам протягом 2016 року поліцейськими було викрито понад 3350 осіб, що вчинили кримінальні правопорушення, у тому числі більше 880 зловмисників, які раніше скоювали злочини.

1 (29) 2 (22) 3 (15) 4 (8) 5 (6)

Сектор комунікації

поліції Кіровоградської області


Comments:

Одна відповідь до “Найкращі підрозділи поліції Кіровоградщини отримали подяки від керівництва”

  1. Не знаю як там верхні командіри, а патрулюючі по вулицям мобільні поліцейські групи добросовісно виконують свої обов’язки. Молодці!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*