Важливо

У Кропивницькому втричі зменшили ставку земельного податку для власників приватних будинків, дачних товариств і гаражів

У Кропивницькому депутати міськради знизили ставку земельного податку за земельні ділянки під приватними будинками, гаражами, дачами та дачними і гаражними товариствами з  0,1% на 0,03% від нормативно-грошової оцінки земельної ділянки.

Згідно проекту рішення, ставка земельного податку зміниться для земельних ділянок зайнятих житловим фондом, дачно-будівельними товариствами, садовими і дачними будинками фізичних осіб,  гаражно-будівельними,  індивідуальними гаражами, авто-стоянками для зберігання особистих  транспортних засобів громадян, які  використовуються  без отримання прибутку.

Як доповів під час засідання сесії міськради нaчaльник упрaвління земельних відносин Родіон Владов, унаслідок цих змін надходження коштів зменшиться на 400 тис. грн. За його словами, цього року бюджет отримав 600 тис. грн таких податків.


Comments:

Одна відповідь до “У Кропивницькому втричі зменшили ставку земельного податку для власників приватних будинків, дачних товариств і гаражів”

  1. …привели у відповідність те ,що було раніш прийнято… встановили справедливість… а щодо втрат бюджету 400 тис. так це мізер для бюджету , в десятки разів більше
    закатуєте в асфальт…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*