Важливо

Із початку року обласний Держгеокадастр видав більше 12 тис. наказів щодо розпорядження землями

Із початку року обласний Держгеокадастр видав понад 12 тисяч наказів щодо розпорядження землями державної власності сільськогосподарського призначення.

Із початку 2016 року станом на 5 грудня Головним управлінням Держгеокадастру у Кіровоградській області розглянуто 21 870 заяв фізичних та юридичних осіб. За результатами їх розгляду видано 12203 накази щодо розпорядження землями державної власності сільськогосподарського призначення. Із них 8078 – учасникам антитерористичної операції.

Інша частина заяв знаходиться на розгляді у фахівців Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області, а також на доопрацюванні у заявників та розробників документації із землеустрою. Основні причини таких відмов: використання земельної ділянки, на яку виготовлена документація, іншими особами відповідно до договорів оренди землі, невідповідність поданих документів вимогам законів та прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, відсутність погоджень органів місцевого самоврядування, на територіях яких знаходиться земельні ділянки.

Так, щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою видано 7040 наказів, із них учасникам АТО – 4880; про затвердження проектів землеустрою та надання земельних ділянок – 4458 наказів (АТО – 3020), внесення змін до наказів – 401 наказ (АТО – 169) та ін.

Учасники АТО здебільшого отримають ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення державної власності.

Прес-служба ГУ Держгеокадастру у Кіровоградській області


Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*