Важливо

Підприємствам Кіровоградщини повернули 142,7 млн грн податків

На рахунки підприємств Кіровоградщини повернуто з бюджету 142,7 млн грн податку на додану вартість.

Підприємства Кіровоградської області протягом січня-березня 2016 року заявили до бюджетного відшкодування податку на додану вартість в сумі 159,5млн.гривень. В свою чергу вони отримали на свої рахунки з бюджету 142,7 млн. гривень ПДВ.

Починаючи з 1 лютого 2016 року постановою Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2016 року №68 запроваджено Порядок ведення реєстрів заяв про повернення суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість, який визначає механізм включення поданих заяв про повернення суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість платниками податку на додану вартість, які відповідають критеріям, визначеним пунктом 200.19 статті 200 Податкового кодексу України, до реєстру 1 та платниками податку, які не відповідають таким критеріям, до реєстру 2, а також внесення до зазначених реєстрів інформації про стан розгляду кожної заяви та опублікування реєстрів.

До реєстрів заяв про повернення суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість включаються заяви, подані після 1 лютого 2016 року, заяви про повернення суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість, суми податку за якими не повернуті до 1 лютого 2016 р., не включаються до таких реєстрів.

Даний Порядок забезпечить в подальшому більш прозоре адміністрування та відшкодування податку на додану вартість.

ГУ ДФС у Кіровоградській області


Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*