Важливо

Надходження у кіровоградський бюджет перевиконано майже на 50%

За 11 місяців поточного року до бюджету Кіровограда надійшло 1 млрд 137 млн 900 тис. грн. З них податкових та неоподаткованих доходів (податки на доходи фізичних осіб, акцизний податок, єдиний податок, земельний податок) – 471,4 млн грн. Медична та освітня субвенція у Кіровоград з державного бюджету становить 331 млн грн. Крім того, місто отримало 334,9 млн грн соціальної субвенції – на соціальній захист населення. Про це повідомили під час апаратної наради в міськраді сьогодні, 7 грудня.

«Перевиконання надходжень до бюджету становить 44,4% у порівнянні з минулим роком. Це перший рік, коли ми не брали у казначействі позики для сплати заборгованості по зарплаті для бюджетників», – зазначила начальник фінансового управління міськради Людмила Бочкова.

Обсяг видатків загального фонду міського бюджету складає 964,1 млн грн, з них 304,5 млн грн – субвенція з держбюджету на соціальний захист населення.

Видатки бюджету розвитку за 11 місяців поточного року профінансовані у сумі 143,6 млн грн, що становить 94,2% річного плану (152,5 млн грн).

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*