Важливо

За свої автівки кіровоградці заплатили майже 2,5 млн грн

За 10 місяців до бюджету міста Кіровограда надійшло 2,4 млн. грн. транспортного податку. Про це повідомила начальник відділу та моніторингу забезпечення доходів і зборів Ірина Бубнова.

Кіровоградська ОДПІ ГУ ДФС у Кіровоградській області нагадує, що з нового року, згідно зі змінами до податкового законодавства платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, які мають зареєстровані в Україні власні легкові автомобілі, що перебували у використанні до 5 років і мають об’єм циліндрів двигуна понад 3000 куб. см. Ставка податку складає 25000 гривень на календарний рік за кожен легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування.

Юридичні особи, які сплачують транспортний податок, самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року подають контролюючому органу за місцем реєстрації об’єкта оподаткування декларацію з розбивкою річної суми рівними частками поквартально. Сплачується податок юридичними особами авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, наступного за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації.

Щодо фізичних осіб, то обчислення суми податку з об’єкта/об’єктів оподаткування, які їм належать і зареєстровані в Україні, здійснюється контролюючим органом за місцем реєстрації платника податку на підставі відомостей, необхідних для розрахунку податку, отриманих від органів внутрішніх справ.

Прес-служба Кіровоградської ОДПІ

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*