Важливо

СТО «Бош Авто Сервіс» у Вінниці

Переважно в обласних центрах працює три типу автосервісів – офіційні дилерські станції, незалежні СТО та гаражні майстерні. Все більше автомобілістів віддають перевагу сегменту універсальних мультибрендових сертифікованих СТО мережі «Бош Авто Сервіс».

Топ-5 переваг станцій Bosch Car Service

Серед основних переваг вінницьких СТО «Бош Авто Сервіс»:

  • Мультибрендовість. Майстерні Bosch Car Service обслуговують і ремонтують автомобілі всіх марок і моделей. Клієнт, який приїхав на будь-якій машині, може бути впевнений, що усі проблеми вирішать швидко і якісно. У споживачів є можливість скористатися програмою лояльності, офіційною гарантією на встановлені запчастини та іншими перевагами СТО. Перейшовши за посиланням https://www.boschcarservice.com/ua/ru/…/sto_vinnitsa/sto_vinnitsa ви можете записатися на обслуговування.
  • Високотехнологічне обладнання. «Бош» виробляє і постачає на станції відповідне діагностичне і ремонтне обладнання. Стенди заправки кондиціонерів, мотор-тестери, діагностичні сканери, стенди перевірки інжекторів та ін. Обладнання для СТО компанія Bosch постійно вдосконалює з урахуванням 130-річного досвіду роботи в цій сфері.
  • Висококваліфікований персонал. Усі працівники «Бош Авто Сервіс» регулярно проходять курси, тренінги та складають іспити, які підтверджують рівень їхніх знань. Особливою формою мотивації є щорічні всеукраїнські конкурси, де визначають кращих фахівців.
  • Наявність запчастин «Бош». Співробітники сертифікованих автосервісів запропонують клієнтові фірмові деталі і витратні матеріали. Їх же використовують і багато провідних автогігантів при виробництві своєї продукції.
  • Оперативне виконання робіт. Співробітники деяких автосервісів, взявшись ремонтувати машину, намагаються затягнути час, накрутити вартість за зроблене. На СТО мережі «Бош» ви не зіткнетеся ні з чим подібним. Завдяки прорахованим алгоритмам виконання всіх операцій, клієнт платить лише за час обслуговування його автомобіля, передбачене регламентом автовиробника.

«Дизель Сервіс» – діагностика і ремонт паливної апаратури

165d1da6128aecd9d2111647fc31aa51.jpg

Збільшення імпорту переважно дизельних б/у автомобілів з Європи підвищило попит на послуги, що надаються вузькопрофільними СТО «Бош Дизель Сервіс». Ремонт, діагностику, а також планове обслуговування всіх елементів паливної апаратури автомобільних дизелів співробітники станцій Bosch Diesel Service виконують якісно і в найкоротші терміни. На СТО також можуть обслужити і встановити елементи дизельних двигунів виробництва Bosch.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар